Az évad legjobb félidejét produkálták ifistáink, a vereség ellenére is remek játékkal zárták az évet!

____________________________________________________________________________________

Solymári SC – Komárom VSE 39:23 (22:10)

Férfi ifi III. osztály-észak, PEMÜ Sportcsarnok Solymár, 2018.12.09. – 12.00h

Játékvezetők: Bugyi Tamás – Nász Péter
Nézőszám: 20
Jegyzőkönyv

Solymári SC: Szabó – Berzéky, Fábián, Páva, Sebestyén M., Horánszky, Milbich, Papp, Pintér, Sebestyén D., Nagy-György
Komárom VSE:
Bíró – Fekete 11(5), Kempl 4, Bittman , Balahó 2, Pirik 1, Horváth 2, Milotai, Király 4(2), Kiss

Hétméteresek: 8/7 ill. 5/2
Kiállítások:
8 perc ill. 4 perc

A tabella 3. helyezett csapatához látogatott a komáromi legénység. A vasárnap 12:00-kor lévő mérkőzés sem a legideálisabb időpont a játékhoz, de az évad utolsó mérkőzésére próbálta felszívni magát a vendégcsapat. Pekár edző újra a felszabadult játékot kérte a srácoktól, amely végre kitartott az egész mérkőzésen. A solymári egyesület a nem megszokott 4-2 védekezési formációt választotta erre a mérkőzésre, amit az elején nehezen kezeltünk. Védekezésünk egész mérkőzésen stabil volt még ha a 39 kapott gól nem is ezt mutatja. Az első félidőben az ellenfél kapusa sokszor túljárt a komáromi fiúk eszén ezért nagyon sok lerohanás gólt kaptunk, de ettől függetlenül sem tört meg a csapat. A szünetben Pekár edző arra kérte a srácoktól, hogy pontosítsák a támadások befejezéseit. A második félidőre mintha egy másik csapat jött volna ki a pályára. Védekezésünk tovább javult, kapusunk (Bíró Ákos) parádézott a kapuban, elől pedig kiváló döntéseket hoztak a srácok. Ebben a félidőben az évad legjobb játékát láthatta Pekár edző. Egyenrangú ellenfelei voltunk a jóval előttünk lévő ellenfelünknek. Minden változtatásukra volt válasza a csapatnak. Remek zárása volt ennek az évnek.

Pekár Bence, edző: Vasárnap bebizonyosodott, hogy fél év kellett nekünk arra hogy a megyei felnőtt bajnokság után felvegyük a III. osztályú ifjúsági mérkőzések ritmusát. Ha ezen az úton tud maradni a csapat akkor a tavaszi idényben sok csapatnak tudunk borsot törni az orruk alá. Már pedig miért ne törnénk! Kellemes ünnepeket kívánok a CSAPATNAK. Januárban folytatjuk!