Dunaújvárosi AC – Komárom VSE 28:23 (16:11)

Játékvezetők: Kovacsik Gábor – Polgár Csaba

Komárom VSE: Pém Ádám – Éliás Zsombor 2, Lőrincz Boldizsár 7, Tasnádi Botond 7, Kozenkow Dávid 6, Bedecs Márk 1

Esztergomi Vitézek RAFC – Komárom VSE 30:21 (13:12)

Játékvezetők: Kovacsik Gábor – Simon Barna
Nézőszám: 30

Komárom VSE: Pém Ádám – Éliás Zsombor 1, Lőrincz Boldizsár 15, Tasnádi Botond 4, Kozenkow Dávid 1, Bedecs Márk

Hétméteresek: 1/0 ill. 0/0
Kiállítások: 2 perc ill. 0 perc

Szerencsés Márk, edző: A betegségek miatt csak 6 játékos állt a rendelkezésemre, sajnos kapus nélkül. Szeretném Pém Ádámnak megköszönni, hogy vállalta ezt a terhet. Nem védett rosszul játékos létére. Mindkét meccsen végig emberhátrányban játszottunk, de az első meccsen látszódott az akarat és az érdekes az egészben, hogy hat mezőnyjátékos ellen is mindig ziccert sikerült lőni. A csapatmunka volt a jellemző, aminek nagyon örültem az 5 gólos vereség ellenére. Ezután jött a második meccs, ami mindent tönkre tett. Nem lenézve az ellenfél csapatát, de az első félidőben végig kézben tartottuk a mérkőzést, még 5 mezőnyjátékossal is könnyű gólokat lőttünk. Aztán jött egy 25 perces rövidzárlat. A második félidő első 5 percében 8 eladott labdából, szinte mindent gólra váltotta az ellenfél, így vagy 8-9 lett már az elején közte. Lélektelen, beszari játékot játszottak. Nagyon csalódott voltam és még vagyok is. Ezt a mérkőzést el kell felejteni, januárban meg egy „soha fel nem adom” szlogennel rendelkező csapatot szeretnék látni!