Az U11-es lányok Ácson mérték össze tudásukat jóval rutinosabb és erősebb csapatokkal szemben.
___________________________________________________________________________

Alba Fehérvár- KVSE 24-2
Első mérkőzést az Alba Fehérvár csapata ellen játszották a lányok. Az első percekben bizonytalanok és bátortalanok voltak a komáromi lányok nehezen vették fel a ritmust. A cseréket követően már látszott a támadó mozgás biztató rátörések elindulásokat láthattunk, de ziccerig nem sikerült eljutni. Az ellenfél rendre gyors gólokat tudott lőni a rendezetlen védelmünk ellen. Amikor sikerült felállnia a falnak akkor sikerült eredményesen védekezni vagy a kapuban sikerült szép védéseket bemutatni. Fordulás után megmaradt ez a lendület, de a mérkőzés végére kicsit szétesett a társaság több hiba csúszott bele az eddigiekhez képest védekezésben és támadásban sem voltunk elég türelmesek.

KVSE- Szekszárd 0-25
A második mérkőzést a Szekszárd csapatával vívták a lányok. Nem a legjobb előjelekkel kezdett a csapat. Azt lehetett érezni, mintha most először lépne pályára mindenki. Egész mérkőzésre jellemző volt a koncentráció hiány, nem tudtunk a játékra figyelni, védekezésben átjáró ház, támadásban pedig álló háború volt látható. Az utolsó 8 percben lehetett látni a küzdést és az akarást a lányokon, ami pozitív mert, ha akarnak, akkor tudnak a feladatra összpontosítani. Sajnos a gól nem jött össze, így a végeredmény KVSE- Szekszárd 0-25 A jövőben mindenképp az összpontosításon, odafigyelésen és koncentráción kell javítani, hogy a versenyhelyzetben is megtudják csinálni az edzésen megtanult dolgokat. Minden képességük meg van hozzá, hogy eredményesek legyenek.